For BLooDik

Vše co se týká e-Databáze TP

Moderátoři: (ossack, BLooDiK

Sýkora O.M.S.
Příspěvky: 308
Registrován: 24.zář 2003 17:57
Jméno a příjmení: Vladimír Sýkora
Poděkoval: 5 krát
Bylo poděkováno: 2 krát

For BLooDik

Příspěvekod Sýkora O.M.S. » 13.črc 2004 10:05

BLooDiku, a co takhle "vylepšit" vyhledávání bodu. Mám na mysli, že těch minimálních 25 km je dost. Rád bych, když zaměřím nějakej patník a nevím jestli už v DB je, tak by mi stačilo prohledávat v okolí bodu cca 50 m, ať nežeru třeba 100 m, a přesvědčit se tak, zda ten patník už tam je a mám pouze doplnit souřadnice nebo založit novou položku. Slovo patník jsem použil jako obecný pojem pro zatím nezařazený objekt, nikoliv pro předmět jako takový. To jen aby si na patnících někdo neudělal živnost :D I když ...
Uživatelský avatar
BLooDiK
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 857
Registrován: 11.zář 2003 14:54
Jméno a příjmení: Michal Hrdlička
Objekt: opevneni.cz
Bydliště: Praha
Poděkoval: 16 krát
Bylo poděkováno: 11 krát
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod BLooDiK » 13.črc 2004 10:58

... tak speciálně pro Tebe tam je teď navíc ještě 100m ... :D

Problém je, že, jak lehce zjistíš ze statistiky, zaměřených objektů je 59% z celkového počtu ... takže ti to bude stejně k .... víš čemu ... :)
Sýkora O.M.S.
Příspěvky: 308
Registrován: 24.zář 2003 17:57
Jméno a příjmení: Vladimír Sýkora
Poděkoval: 5 krát
Bylo poděkováno: 2 krát

Příspěvekod Sýkora O.M.S. » 13.črc 2004 21:19

Za těch 100 metrů dík. Aspoň něco. A k té statistice. Taky jsem si všiml, že kynou nezaměřené objekty. Pokud to tedy klesne pod 50 %, tak by si měl uvažovat o přejmenování na "FOTO Databáze TP" :wink: A když už jsme u té statistiky a fotek, v tuto chvíli tam je 321 objektů, nafoceno 309. Ale při celkovém přehledu, sice na blbym monitoru, napočítám nenafocených 11. Mám ten třesoucí monitor vyhodit, vzít si 3D brejle od tebe nebo se ten 12. objekt někde skrývá? :)
Uživatelský avatar
BLooDiK
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 857
Registrován: 11.zář 2003 14:54
Jméno a příjmení: Michal Hrdlička
Objekt: opevneni.cz
Bydliště: Praha
Poděkoval: 16 krát
Bylo poděkováno: 11 krát
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod BLooDiK » 14.črc 2004 10:20

Co ja vim kde je .... hledat ho nepudu ... moc to studujes .... to neni zdravy .. :D

ad.zamereni: musim si Me2dakem sednout a nabouchat ty rozhledny aspon z mapy ... rozhleden je sice uz asi 150, ale zamerenejch je ... no radsi ani nemluvit ....
Sýkora O.M.S.
Příspěvky: 308
Registrován: 24.zář 2003 17:57
Jméno a příjmení: Vladimír Sýkora
Poděkoval: 5 krát
Bylo poděkováno: 2 krát

Příspěvekod Sýkora O.M.S. » 14.črc 2004 12:23

Co je zdravy....? Když už se oháníš statistikou, tak ať to aspoň dobře počítá. Vonooo, takový údery padající basebalový čapky do hlavy prej mají taky negativní účinky na zdravyyy...

Neobjevíš se první týden v srpnu na Panským poli?
Uživatelský avatar
BLooDiK
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 857
Registrován: 11.zář 2003 14:54
Jméno a příjmení: Michal Hrdlička
Objekt: opevneni.cz
Bydliště: Praha
Poděkoval: 16 krát
Bylo poděkováno: 11 krát
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod BLooDiK » 14.črc 2004 16:05

jeeeee ... ty tvy problemy bych chtel mit tejdem pred smrti .... :) ... stejne to vysledny procenta zaokrouhluje na cely cisla, takze vysledek je vlastne v ramci toho zaokrouhleni ale UUUUPLNE presnej .. :) ... takze se s nim muzu uuuplne klidne ohanet ...

v prvnim tejdnu se tam nechystam, padz je to _jedinej_ tejden o prazdninach kdy zrovna musim hlidat svoje a este brachovo deti .... takze zrovna tenhle tejden brigada proste nebude (to je ale nahoda ... )

Zpět na „Elektronická Databáze Technických památek České Republiky“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 3 hosti