Diskuse k nové verzi TP

Vše co se týká e-Databáze TP

Moderátoři: (ossack, BLooDiK

Uživatelský avatar
(ossack
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 4172
Registrován: 12.zář 2003 15:44
Jméno a příjmení: Honza Nízký
Objekt: R-S 72
Bydliště: Praha
Poděkoval: 63 krát
Bylo poděkováno: 48 krát
Kontaktovat uživatele:

Re: Diskuse k nové verzi TP

Příspěvekod (ossack » 10.úno 2009 22:12

Latest post of the previous page:

sipka píše:
(ossack píše:Jinak co se týče fotek, ono je vůbec otázkou, jak přistupovat k těm starým fotkám, v drtivé většině případů spíš pohledům.
Chceme je tam? Jak vy to vidíte? Teď to nepíšu proto, že by mi vadily, ale jestli pro vás mají nějakou vypovídací hodnotu.
Kupříkladu ku rozhlednám či přehradám můžu dodat takových snímků víc, ale zatím jsem dost váhal.
Můj názor je že ano. Ku příkladu Jiráskovu chatu na Dobrošově máme podle mě zachycenou v průběhu všech přestaveb.
OK, tak já nascanuju a přidám.
K Jiráskofce Tě musím opravit, neb jednu z přestaveb tam ještě nemáme, resp. tu zcela původní budovu. Byla výrazně menší než nynější chata. Taky jí někde mám.
Uživatelský avatar
sipka
Příspěvky: 809
Registrován: 23.zář 2003 17:45
Jméno a příjmení: Josef Aksenov
Bydliště: Praha
Poděkoval: 1 krát

Příspěvekod sipka » 10.úno 2009 22:24

(ossack píše:V db jsme určitě nic řízeně nemazali, takže se to buď nepřeneslo, nebo čert ví :(
Už je na světě. Jak je vidět, velký admininstrátor umí nejenom zálohu ale i obnovu. PDT_Armataz_01_34
(ossack píše:K Jiráskofce Tě musím opravit, neb jednu z přestaveb tam ještě nemáme, resp. tu zcela původní budovu. Byla výrazně menší než nynější chata.
Já uznávám jenom Jurkoviče.
Uživatelský avatar
BLooDiK
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 857
Registrován: 11.zář 2003 14:54
Jméno a příjmení: Michal Hrdlička
Objekt: opevneni.cz
Bydliště: Praha
Poděkoval: 16 krát
Bylo poděkováno: 11 krát
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod BLooDiK » 10.úno 2009 22:36

sipka píše:Už je na světě. Jak je vidět, velký admininstrátor umí nejenom zálohu ale i obnovu. PDT_Armataz_01_34
U me se nic neztrati ... jen se holt na neco obcas zapomene ... dik za upozorneni ... ted uz je to fakt snad vsechno :)
Uživatelský avatar
pavel.ct
Příspěvky: 556
Registrován: 14.bře 2004 21:06
Jméno a příjmení: Pavel Vašata
Objekt: Orlické hory
Bydliště: Těchonín-Česká Třebová
Poděkoval: 9 krát
Bylo poděkováno: 2 krát
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod pavel.ct » 11.úno 2009 01:47

(ossack píše:V db jsme určitě nic řízeně nemazali, takže se to buď nepřeneslo, nebo čert ví :(

Jinak co se týče fotek, ono je vůbec otázkou, jak přistupovat k těm starým fotkám, v drtivé většině případů spíš pohledům.
Chceme je tam? Jak vy to vidíte? Teď to nepíšu proto, že by mi vadily, ale jestli pro vás mají nějakou vypovídací hodnotu.
Kupříkladu ku rozhlednám či přehradám můžu dodat takových snímků víc, ale zatím jsem dost váhal.
Za mě bych řekl, že staré fotky ano, zvlášť když je na nich vidět to co v současnosti už na místě nenajdeme...

Zpět na „Elektronická Databáze Technických památek České Republiky“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 host