Technické památky v Mladkově II

Vše co se týká e-Databáze TP

Moderátoři: (ossack, BLooDiK

xyz
Příspěvky: 18
Registrován: 23.kvě 2011 16:59
Jméno a příjmení: michal křesťan
Poděkoval: 1 krát
Bylo poděkováno: 8 krát

Technické památky v Mladkově II

Příspěvekod xyz » 26.srp 2015 06:38

2 doplněné a přepracované vydání
Přílohy
technické památky nová verze.pdf
(1.42 MiB) Staženo 461 x
technické památky nová verze.pdf
(1.42 MiB) Staženo 461 x
Uživatelský avatar
Tulda
Příspěvky: 1403
Registrován: 15.lis 2007 11:28
Jméno a příjmení: Otakar Jirků
Bydliště: HK
Poděkoval: 42 krát
Bylo poděkováno: 65 krát

Příspěvekod Tulda » 31.srp 2015 16:51

Pekne cteni. Diky.
milos_tar
Příspěvky: 25
Registrován: 01.dub 2012 18:16
Jméno a příjmení: milos_taraska
Poděkoval: 1 krát
Bylo poděkováno: 2 krát

Příspěvekod milos_tar » 18.lis 2016 20:26

Dobrý den,
jsem z Mladkova a dávám spolu s několika dalšími dohromady jeho historii. Váš článek o technických památkách je velmi zajímavý. Ve zdrojích ohledně fotografií se odkazujete na archiv obce Mladkov. Můžete mi napsat, co máte na mysli? Vím jenom o materiálech, které jsou na obec vráceny paní Marečkovou, která je dcerou bývalého kronikáře pana Dobroslava Marečka. Vámi uvedené - nutno říci, že velice pěkné, použité fotky tam ale nejsou (kromě prvního snímku elektrárny).
Rádi bychom tyto záběry měli ve své databázi v co nejlepší kvalitě - tedy ve větším rozlišení. Je možné je poskytnout? Na oplátku nabízím jiné záběry, které vlastníme - ale zrovna co se týká elektrárny je to slabota.
Prosím ozvěte se, abychom se domluvili.
Obracím se tímto s prosbou pomoci i na ostatní početný tým těchto stránek. pomůže někdo?
Miloš Taraška
mtaraska@seznam.cz
Uživatelský avatar
(ossack
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 4172
Registrován: 12.zář 2003 15:44
Jméno a příjmení: Honza Nízký
Objekt: R-S 72
Bydliště: Praha
Poděkoval: 63 krát
Bylo poděkováno: 48 krát
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod (ossack » 27.lis 2016 22:08

milos_tar píše:Dobrý den,
jsem z Mladkova a dávám spolu s několika dalšími dohromady jeho historii. Váš článek o technických památkách je velmi zajímavý. Ve zdrojích ohledně fotografií se odkazujete na archiv obce Mladkov. Můžete mi napsat, co máte na mysli? Vím jenom o materiálech, které jsou na obec vráceny paní Marečkovou, která je dcerou bývalého kronikáře pana Dobroslava Marečka. Vámi uvedené - nutno říci, že velice pěkné, použité fotky tam ale nejsou (kromě prvního snímku elektrárny).
Rádi bychom tyto záběry měli ve své databázi v co nejlepší kvalitě - tedy ve větším rozlišení. Je možné je poskytnout? Na oplátku nabízím jiné záběry, které vlastníme - ale zrovna co se týká elektrárny je to slabota.
Prosím ozvěte se, abychom se domluvili.
Obracím se tímto s prosbou pomoci i na ostatní početný tým těchto stránek. pomůže někdo?
Miloš Taraška
mtaraska@seznam.cz

Dobrý den,
kolega, který sem svou práci dával u nás nebyl od letošního května, takže ho zkuste spíš kontaktovat po mailu.
Tady to s odpovědí vidím na déle.
milos_tar
Příspěvky: 25
Registrován: 01.dub 2012 18:16
Jméno a příjmení: milos_taraska
Poděkoval: 1 krát
Bylo poděkováno: 2 krát

Příspěvekod milos_tar » 14.pro 2016 07:53

Dobrý den,
druhý pokus o odepsání, tak snad bude vše OK.
S autorem článku jsem se - snad k všeobecné spokojenosti - spojil přes mail. Budu se těšit, že se časem třeba objeví i někdo další, třeba na téma ubytování hraničářů a výstavby opevnění v okolí Mladkova.
přikládám alespoň jeden snímek - můj soused v kočárku, 50-tá léta.
Přílohy
Bunkry 006.jpg
xyz
Příspěvky: 18
Registrován: 23.kvě 2011 16:59
Jméno a příjmení: michal křesťan
Poděkoval: 1 krát
Bylo poděkováno: 8 krát

Příspěvekod xyz » 28.pro 2016 10:46

Ahoj, vkládám zase doplněnou verzi :-)
Jinak budu moc rád pokud mi někdo napíše nějaké doplňující informace k článku nebo třeba pošle nějaké fotky k tématu. Například třeba téma tírny nebo lnářského družstva stále není příliš dobře zpracované, tak kdyby třeba někdo něco věděl budu rád. Piště prosím do soukromých zpráv, chodí mi na ně upozornění, je fakt že sem moc nechodím. Mějte se hezky a hezký nový rok. M.
Přílohy
mladkov2.pdf
(1.32 MiB) Staženo 269 x
mladkov2.pdf
(1.32 MiB) Staženo 269 x
mladkov čast 1.pdf
(2.54 MiB) Staženo 379 x
mladkov čast 1.pdf
(2.54 MiB) Staženo 379 x

Zpět na „Elektronická Databáze Technických památek České Republiky“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 host