Pracovní akce 2009

aneb novinky, zprávy, zvěsti, zajímavosti a pověsti z Žambereckých lesů a útrob objektu.

Moderátor: (ossack

Uživatelský avatar
venousekh
Příspěvky: 90
Registrován: 17.říj 2008 11:15
Jméno a příjmení: Vašek Hamáček
Bydliště: Častolovice

Re: Pracovní akce 2009

Příspěvekod venousekh » 10.srp 2009 06:07

Latest post of the previous page:

No výborně. Takže po letním nafocení celých úseků Říčky, Hanička , Jedlina a Mladkov, můžu dokončit i Kunvald aniž by mi na nejhezčím objektu linie hyzdily záběr stavební kolečka a zpocení divocí hoši PDT_Armataz_01_12
Uživatelský avatar
(ossack
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 4172
Registrován: 12.zář 2003 15:44
Jméno a příjmení: Honza Nízký
Objekt: R-S 72
Bydliště: Praha
Poděkoval: 63 krát
Bylo poděkováno: 48 krát
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod (ossack » 10.srp 2009 16:19

Jedna náladovka, byť nepopírám, že sem si o svém novém IMAGE s pirátským šátkem dělal jiný iluze :)
Přílohy
Skupinowka.jpg
Uživatelský avatar
Tulda
Příspěvky: 1403
Registrován: 15.lis 2007 11:28
Jméno a příjmení: Otakar Jirků
Bydliště: HK
Poděkoval: 42 krát
Bylo poděkováno: 65 krát

Příspěvekod Tulda » 10.srp 2009 17:45

No pěknej šátek. Aspoň teď vím, kterej jste kterej. A hlavně, že jsme se už asi 4x setkali.
Uživatelský avatar
horrabin
Příspěvky: 31
Registrován: 15.črc 2005 11:17
Jméno a příjmení: Jindřich Holub
Bydliště: Praha

Příspěvekod horrabin » 10.srp 2009 22:10

Panečku, to bude green.
Obávám se, že s takovým šátkem tě čeká spíš nálepka "Ferda mravenec, práce všeho druhu".
Uživatelský avatar
(ossack
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 4172
Registrován: 12.zář 2003 15:44
Jméno a příjmení: Honza Nízký
Objekt: R-S 72
Bydliště: Praha
Poděkoval: 63 krát
Bylo poděkováno: 48 krát
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod (ossack » 01.zář 2009 18:19

Víkend 28.8. 30.8.2009
Tato akce započala bohužel povinností nejsmutnější - vyprovodit našeho kamaráda, Aleše Horáka, na cestě poslední - do bunkráckého nebe. Smutečního obřadu jsem se účastnil jak za sebe, tak i za celý Spolek R-72.
S Alešem jsme na "Ba" prožili léta skvělá i občas bouřlivá, ale večer, po mém přejezdu Orlických hor na R-S 72, jsme na něj všichni vzpomínali až do pozdních nočních hodin. Shodli jsme se na tom, že mnohé jeho aktivity jsme tenkrát nedokázali docenit a občas je považovali za pro nás nepochopitelné - přesně onen pohled technicky založených bunkráků, jenž jsem už zmínil jinde. Po našem odchodu z "Ba" na nás Aleš nezapomněl a vždy na něm bylo vidět, že se rád jezdí dívat jak pokračujeme nejen kvůli inspiraci. Když u nás byl naposledy - loni o prázdninách, vycvakli jsme si ho před objektem u auta plného knížek a obsypaného posádkou 72, aniž bychom tušili, že se jedná v tomto případě o fotku poslední. Zkrátka a dobře, teď už naše snažení může pozorovat shůry a doufám, že se nám nesměje... Kor jestli tam klábosí s Hlaváčkem a Müllerem, jak jim to tam mršíme.
Každopádně na pátečním pohřbu jsem měl tu čest potkat se se spoustou bunkráků, které jsem právě díky Alešovi poznal a se kterými jsem měl tu čest v prvních letech na "Ba". Mnohé z nich jsem 10, 15 i více let neviděl. Nicméně jak jsme se mnozí shodli, radši bychom se po takové době potkali na tisíci jiných míst, než na pohřbu jednoho z nás.

Po tomto neplánovaném vzpomínkovém večeru před R-S 72, jsme ráno skočili rovnou do práce a spáchalo se následující:

- nátěr krycího ucha ZN další vrstvou izolace
- vybetonování podlahy v SV a Tz.
- oprava chodbičky k ZN poškozené výbuchem včetně střílny N
- pokusná izolace stěny šachty ZN
- nabílena část příčky Tz

P.S.
Díky oběma kolegům za upozornění na chybné datum. Opraveno na Srpen.
Uživatelský avatar
(ossack
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 4172
Registrován: 12.zář 2003 15:44
Jméno a příjmení: Honza Nízký
Objekt: R-S 72
Bydliště: Praha
Poděkoval: 63 krát
Bylo poděkováno: 48 krát
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod (ossack » 24.říj 2009 20:16

Víkend 23. - 24.10.2009

Další letošní akce (předchozí zářijové se účastnil jen Brďa s H13 a tak nemám její popis) jsme se zúčastnili prakticky v plném počtu. Chyběl jen Honza 13, který trénoval omladinu a nemohl.

Za poměrně pošmourného podzimního počasí, mlhy a na říjen spousty sněhu kolem, jsme se sešli někteří už v pátek, zbytek dorazil v sobotu do 9:00 z Prahy a Brna.

Tentokrát jsme si hlavně malovali stěny a cihlové příčky, abychom to tam měli krásný :). Tedy příčky u Tz, P, M9, SV již nyní svítí bělobou krycí.

Někdo se nám opět pokoušel nahlédnout do revizní šachty, takže její uzávěr opět, tradičně, posunut. Co na tom ty lidi láká, je mi skutečně záhadou.
Jinak moc děkujeme tomu paku, co nám na bunkr nakreslilo další turistickou značku, když předtím tu o 10cm níže zamalovalo, neb se mu asi nezdála dost velká. O tom, že nám tam svítí další dvě pro cyklisty, kteří většinou objekt míjejí mnohdy ve 40ti kilometrové rychlosti už asi netřeba hovořit.

Zpět na „R-S-72 - domovské stránky domovského objektu“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 host