Model K-S 18 1:35 a další

vše co se týká modelařiny na téma opevnění. Nabídky nových modelů, postřehy ze stavby, diorámata aj.

Moderátor: Tulda

Stanley
Příspěvky: 60
Registrován: 23.úno 2009 15:48
Jméno a příjmení: Stanislav Havelka
Bydliště: Letohrad

Re: Model K-S 18 1:35 a další

Příspěvekod Stanley » 10.bře 2009 17:15

Latest post of the previous page:

Jsem rád, že se líbí.

Měl bych jednu prosbu, pokud někdo máte dobové fotky (pro maskování zvonů a další detaily), nebo nějaké výkresy K-S 18, které by mi ulehčily práci, byl bych za ně moc vděčný.
Zejména by mi pomohly věci k ventilaci a elektrice. Zatím spíš odhaduju ze zbytků na stěnách... Můžete přes SZ nebo mail standahav(zavináč)seznam.cz
Uživatelský avatar
Petr K.
Příspěvky: 109
Registrován: 19.led 2008 11:53
Jméno a příjmení: Petr Kozel
Objekt: X.a/15/C
Bydliště: Bída
Poděkoval: 2 krát
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod Petr K. » 11.bře 2009 10:01

Tak konečně mi fungujou obrázky... a tomuhle ta moje Alej nesahá ani po kotníky... BRAVO !!!
Uživatelský avatar
mischacek
Příspěvky: 165
Registrován: 12.říj 2008 19:16
Jméno a příjmení: Michal Kettner
Objekt: D.t. H.
Bydliště: Kyšperk

Příspěvekod mischacek » 12.bře 2009 08:49

Stanley píše:Jsem rád, že se líbí.

Měl bych jednu prosbu, pokud někdo máte dobové fotky (pro maskování zvonů a další detaily), nebo nějaké výkresy K-S 18, které by mi ulehčily práci, byl bych za ně moc vděčný.
Zejména by mi pomohly věci k ventilaci a elektrice. Zatím spíš odhaduju ze zbytků na stěnách... Můžete přes SZ nebo mail standahav(zavináč)seznam.cz


nevím jestli Ti to pomůže, mám to od Miloše Tarašky, je to z Ebay nebo odněkud
Přílohy
k18 překážka.jpg
K18.jpg
Jiří Novák
Příspěvky: 2125
Registrován: 26.dub 2012 09:31
Jméno a příjmení: *
Poděkoval: 2 krát
Bylo poděkováno: 19 krát

Příspěvekod Jiří Novák » 12.bře 2009 10:57

Pokud mě nešlehne a finančně nevykrvácím, tak z této série by se mělo něco málo objevit jako budoucí překvapení v jedné mé místopisné publikaci.
Uživatelský avatar
kounitz
Příspěvky: 514
Registrován: 17.dub 2008 17:32
Jméno a příjmení: Roman Polívka

Příspěvekod kounitz » 12.bře 2009 11:13

mischacek píše:nevím jestli Ti to pomůže, mám to od Miloše Tarašky, je to z Ebay nebo odněkud

Michala proč to nepošleš přes SZ nebo mailem, když to máš okopčený a nejsi majitel originálu. Tím jsme ochuzeni o milé překvapení v knížce PDT_Armataz_01_19 PDT_Armataz_01_09 . Nechápu…….
Uživatelský avatar
Tulda
Příspěvky: 1404
Registrován: 15.lis 2007 11:28
Jméno a příjmení: Otakar Jirků
Bydliště: HK
Poděkoval: 42 krát
Bylo poděkováno: 65 krát

Příspěvekod Tulda » 12.bře 2009 16:22

kounitz píše:
mischacek píše:nevím jestli Ti to pomůže, mám to od Miloše Tarašky, je to z Ebay nebo odněkud

Michala proč to nepošleš přes SZ nebo mailem, když to máš okopčený a nejsi majitel originálu. Tím jsme ochuzeni o milé překvapení v knížce PDT_Armataz_01_19 PDT_Armataz_01_09 . Nechápu…….


Na pranýř s Michalem!!! Když se trochu šoupnu, tak se tam vejdeme oba Michale. PDT_Armataz_01_22
Uživatelský avatar
mischacek
Příspěvky: 165
Registrován: 12.říj 2008 19:16
Jméno a příjmení: Michal Kettner
Objekt: D.t. H.
Bydliště: Kyšperk

Příspěvekod mischacek » 13.bře 2009 08:10

Tulda píše:
kounitz píše:
mischacek píše:nevím jestli Ti to pomůže, mám to od Miloše Tarašky, je to z Ebay nebo odněkud

Michala proč to nepošleš přes SZ nebo mailem, když to máš okopčený a nejsi majitel originálu. Tím jsme ochuzeni o milé překvapení v knížce PDT_Armataz_01_19 PDT_Armataz_01_09 . Nechápu…….


Na pranýř s Michalem!!! Když se trochu šoupnu, tak se tam vejdeme oba Michale. PDT_Armataz_01_22


PDT_Armataz_01_09 PDT_Armataz_01_09 PDT_Armataz_01_09 PDT_Armataz_01_09 PDT_Armataz_01_09 já už to neudělám, ty fotky mám víc než rok a co já můžu vědět, jestli je někdo někam použije a jako překvapení si jich užuju, páč budou bez těch popisků, ty se mi vyčistit nepovedlo a tím ma napadá, že jsem už dlouho nenavštívil Ebay PDT_Armataz_01_01 PDT_Armataz_01_01
Uživatelský avatar
Pavel
Příspěvky: 1176
Registrován: 24.zář 2003 13:33
Jméno a příjmení: Pavel Minář
Objekt: K-S 37
Bydliště: Žamberk
Poděkoval: 1 krát
Bylo poděkováno: 1 krát

Příspěvekod Pavel » 13.bře 2009 08:14

Nedělej!
U Jirky N. je vždy jistá šance, že nás oblaží nějakou prvotinou se zajímavým obsahem, u některých jiných
skrblíků je to ovšem horší. PDT_Armataz_01_20
Takže, když si všechny pěkně schováš, tak je uvidíš jen ty! PDT_Armataz_01_34
Stanley
Příspěvky: 60
Registrován: 23.úno 2009 15:48
Jméno a příjmení: Stanislav Havelka
Bydliště: Letohrad

Příspěvekod Stanley » 15.bře 2009 11:10

Pavel píše: ... u některých jiných skrblíků je to ovšem horší. PDT_Armataz_01_20
Takže, když si všechny pěkně schováš, tak je uvidíš jen ty! PDT_Armataz_01_34


A proto jsem teď poslal pár fotek na bunkry.cz, aby si je mohli všichni prohlídnout (a aby někteří skrblíci pukli vzteky, že těch fotek je víc a jsou volně k nahlédnutí).
Jiří Novák
Příspěvky: 2125
Registrován: 26.dub 2012 09:31
Jméno a příjmení: *
Poděkoval: 2 krát
Bylo poděkováno: 19 krát

Příspěvekod Jiří Novák » 15.bře 2009 12:33

Stanley píše:
Pavel píše: ... u některých jiných skrblíků je to ovšem horší. PDT_Armataz_01_20
Takže, když si všechny pěkně schováš, tak je uvidíš jen ty! PDT_Armataz_01_34


A proto jsem teď poslal pár fotek na bunkry.cz, aby si je mohli všichni prohlídnout (a aby někteří skrblíci pukli vzteky, že těch fotek je víc a jsou volně k nahlédnutí).

A bylo by možné napsat více podrobností, jaké objekty lze nově na bunkrech.cz od vás vidět? Nechce se mi totiž listovat starými položkami od MO až po B. Stačí mi alespoň číslo ŽSV PDT_Armataz_01_01
Uživatelský avatar
Jirka K5
Příspěvky: 1933
Registrován: 01.říj 2003 06:33
Jméno a příjmení: Jirka Vaněček

Příspěvekod Jirka K5 » 15.bře 2009 13:06

Jiří Novák píše:
Stanley píše:
Pavel píše: ... u některých jiných skrblíků je to ovšem horší. PDT_Armataz_01_20
Takže, když si všechny pěkně schováš, tak je uvidíš jen ty! PDT_Armataz_01_34


A proto jsem teď poslal pár fotek na bunkry.cz, aby si je mohli všichni prohlídnout (a aby někteří skrblíci pukli vzteky, že těch fotek je víc a jsou volně k nahlédnutí).

A bylo by možné napsat více podrobností, jaké objekty lze nově na bunkrech.cz od vás vidět? Nechce se mi totiž listovat starými položkami od MO až po B. Stačí mi alespoň číslo ŽSV PDT_Armataz_01_01


Vyhledávání podle jména poskytovatele fotky zatím žádné fotky nenašlo. Píše-li kolega, že je poslal "teď", zřejmě je ještě Láďa Čermák nestačil do fotoarchivu vložit. Ostatně včera jsem ho zahlédl na srazu v Brně, takže nejspíš ještě nebyl u počítače.
Stanley
Příspěvky: 60
Registrován: 23.úno 2009 15:48
Jméno a příjmení: Stanislav Havelka
Bydliště: Letohrad

Příspěvekod Stanley » 15.bře 2009 13:57

Ano, to "teď " znamenalo, že jsem zaslal mailem. Takže tam teprve přibudou. Jinak jedná se především o K. Ty fotky se už dlouho mezi bunkráky pohybují, tímto budou přístupné všem. Ještě jsem pár přehlídl, tak je naskenuju časem. Jinak myslím, že lze vyhledávat podle data vložení i člověka.
Jiří Novák
Příspěvky: 2125
Registrován: 26.dub 2012 09:31
Jméno a příjmení: *
Poděkoval: 2 krát
Bylo poděkováno: 19 krát

Příspěvekod Jiří Novák » 15.bře 2009 17:54

Jen bych se chtěl zastat těch zde řečených skrblíků. Ono pánové, když do této kategorie tito lidé vráží tisíce peněz s tím, že dříve či později mají v plánu vydat nějakou tu knížku, která krom obohacení naší skromné historie navíc mnohdy stojí celoroční plat průměrného zaměstnaného člověka... Nasbírat 100 a více zajímavých foteček do jednoho obrazového titulu, to chce hodně a hodně trpělivosti. Stručně řečeno, je to běh na dlouhou trať! Nebylo by proto na škodu trocha tolerance? Co je jednodušší, pouze zadara stahovat nebo pracně nakupovat?
Jiří Novák
Příspěvky: 2125
Registrován: 26.dub 2012 09:31
Jméno a příjmení: *
Poděkoval: 2 krát
Bylo poděkováno: 19 krát

Příspěvekod Jiří Novák » 15.bře 2009 18:10

Když už tady ta fotka je, tak alespoň bez nápisů. V plném rozlišení si ji pochopitelně nechám do knížky... takový jsem skrblík PDT_Armataz_01_15
Přílohy
Boříkovice silnice.jpg
Boříkovice silnice.jpg (60.41 KiB) Zobrazeno 5807 x
Boříkovice silnice.jpg
Boříkovice silnice.jpg (60.41 KiB) Zobrazeno 5807 x
Uživatelský avatar
mischacek
Příspěvky: 165
Registrován: 12.říj 2008 19:16
Jméno a příjmení: Michal Kettner
Objekt: D.t. H.
Bydliště: Kyšperk

Příspěvekod mischacek » 15.bře 2009 19:28

Jiří Novák píše:Když už tady ta fotka je, tak alespoň bez nápisů. V plném rozlišení si ji pochopitelně nechám do knížky... takový jsem skrblík PDT_Armataz_01_15


juuuuuuuuuuuuuuuu, takhle vypadá o moc líp, no prostě lahoda, už se mooooooooooooooooooooooc těším na publikaci
Uživatelský avatar
mischacek
Příspěvky: 165
Registrován: 12.říj 2008 19:16
Jméno a příjmení: Michal Kettner
Objekt: D.t. H.
Bydliště: Kyšperk

Příspěvekod mischacek » 15.bře 2009 19:32

mischacek píše:
Jiří Novák píše:Když už tady ta fotka je, tak alespoň bez nápisů. V plném rozlišení si ji pochopitelně nechám do knížky... takový jsem skrblík PDT_Armataz_01_15


juuuuuuuuuuuuuuuu, takhle vypadá o moc líp, no prostě lahoda, už se mooooooooooooooooooooooc těším na publikaci, jinak na svou obhajobu, já se jimy inspiruji pro případnou modelářskou činnost a prásknu na sebe že další můj počin vychází právě z jedné takto pokoutně získané fotky. Jo Stando, díky moc že jsi mi kdysi zapůjčil svá kopita, dnes se mi s těmi odlitky co jsem si tehdy udělal dobře pracuje PDT_Armataz_01_01

Zpět na „Modely opevnění (novinky, rady, otázky aj.)“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 11 hostů