Moje začátky

vše co se týká modelařiny na téma opevnění. Nabídky nových modelů, postřehy ze stavby, diorámata aj.

Moderátor: Tulda

Uživatelský avatar
(ossack
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 4172
Registrován: 12.zář 2003 15:44
Jméno a příjmení: Honza Nízký
Objekt: R-S 72
Bydliště: Praha
Poděkoval: 63 krát
Bylo poděkováno: 48 krát
Kontaktovat uživatele:

Re: Moje začátky

Příspěvekod (ossack » 09.kvě 2015 16:44

Latest post of the previous page:

Tony eM píše:Aby to nebyl jen takový výkřik do tmy, otázka na admina. Je možné si založit podobné téma o mých modelářských pokusech? Už hodně dlouho mě zajímá nejen československé opevnění, a když jsem před nedávnem narazil na produkty firmy Samek, musel jsem pár koupit. PDT_Armataz_01_12
A zcela nedávno jsem objevil tohle fórum.
Možné to je stejně jako to založili ostatní kolegové, jen dejte pozor, aby se téma založilo ve správné sekci. Tzn. zkontrolujte si co před odesláním nového příspěvku Vašeho tématu je uvedeno v comboboxu nad ním.
Jde to samozřejmě pak přehodit, ale je jednodušší to zadat rovnou správně.
Uživatelský avatar
RadekMasa
Příspěvky: 247
Registrován: 18.úno 2010 18:49
Jméno a příjmení: Radek Máša
Bydliště: Uherský Brod

Příspěvekod RadekMasa » 28.říj 2015 20:54

Tony eM píše:Radku, i když mi možná neodpovíš, nedá mi to. Prošel jsem celé téma a sledoval stoupající kvalitu a nadšení. Proč náhle konec? Ze začátku skoro každý půlrok nový model a nyní už dva roky nic, na fóru už rok ani řádka. Co, oženil ses? (vtip) PDT_Armataz_01_01

Aby to nebyl jen takový výkřik do tmy, otázka na admina. Je možné si založit podobné téma o mých modelářských pokusech? Už hodně dlouho mě zajímá nejen československé opevnění, a když jsem před nedávnem narazil na produkty firmy Samek, musel jsem pár koupit. PDT_Armataz_01_12
A zcela nedávno jsem objevil tohle fórum.



Ahoj, neoženil :-D, zatím jsem svobodný a chci se vrátit ;-). Takže modely zase přibudou.

Šlo i o to, že ledničák a pistoli jsem měl doma, Uh. Brod, ale čím dál více času jsem trávil v Brně, i díky tomu, že jsem začal pracovat. A na byt jsem si ten ledničák vzít nemohl. Teď jsme navíc i cestoval kvůli práci, takže tak.

Ale dneska jsem vybalil krabice a našel jsem figurky čs. vojáků v 1/35. Tak mě to zase nahlodalo :-D.
Uživatelský avatar
Tony eM
Příspěvky: 38
Registrován: 08.kvě 2015 14:39
Jméno a příjmení: Antonín Mařák
Poděkoval: 3 krát

Příspěvekod Tony eM » 29.říj 2015 23:41

RadekMasa píše:.....Ale dneska jsem vybalil krabice a našel jsem figurky čs. vojáků v 1/35. Tak mě to zase nahlodalo :-D.

Díky za to, už se těším na inspiraci.

Zpět na „Modely opevnění (novinky, rady, otázky aj.)“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 hosti