Lomená A-160 vz. 37 od D Models

vše co se týká modelařiny na téma opevnění. Nabídky nových modelů, postřehy ze stavby, diorámata aj.

Moderátor: Tulda

micpat
Příspěvky: 4
Registrován: 14.lis 2014 19:57
Jméno a příjmení: Michal Patak

Lomená A-160 vz. 37 od D Models

Příspěvekod micpat » 02.pro 2014 15:36

Dnes mi přišla nová stavebnice D Models lomeného ŘOPíku A-160. Oba sádrové odlitky byly zabaleny proti nárazu a poškození v pěnové hmotě. Z krychlové krabičky na mě "podstavec" krajinka, samotný bunkr a sáček z resinovými díly. Resinové díly jsou poměrně hladké bez viditelných bublin. Bunkr podle tenké linky na přední straně vypadá, že byl odléván do dvoudílné formy. Samotna linka je velmi tenká a po zabroušení zmizí. Model je čístý bez bublin, ale okolo střílen je vidět, že nějaká bublinka neutekla ven. Nic co by se nedalo zakytovat. Podstavec se mi nepovedl vyfotit, byl pořád přeexponovaný, takže až po osazení jako komplet bude k videní.
5.jpg
Střílny, dřevěné dveře a periskopy

1.jpg
Přední strana

2.jpg
Pohled ze shora na zahrádku

3.jpg
prává střílna

4.jpg
Levá střílna
micpat
Příspěvky: 4
Registrován: 14.lis 2014 19:57
Jméno a příjmení: Michal Patak

Příspěvekod micpat » 07.pro 2014 21:56

Maly progres na lemené A 160. Az prijde do krajinky tak se vychytaji i ty chybky ktere jsou videt na fotkach.
1p.jpg

2p.jpg

4p.jpg

3p.jpg
micpat
Příspěvky: 4
Registrován: 14.lis 2014 19:57
Jméno a příjmení: Michal Patak

Příspěvekod micpat » 10.pro 2014 09:30

A je to hotové. Vánoční nálada a zimní atmosféra mě inspirovali k "zimnímu" provedení lomené A-160. Stavba byla pohodová a jen velmi málo broušení a pasování. A to jen u střílen, kdy bylo nutné je na šířku malinko zbrousit. Zapadly do otvorú jako "řiť na šerbel" PDT_Armataz_01_12 .
aqua.jpg
Bunkr v kouli, proč ne, už to chce jen Santu a premanentní sněžení.

f1.jpg

f2.jpg

f3.jpg

f4.jpg

f5.jpg

Zpět na „Modely opevnění (novinky, rady, otázky aj.)“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 4 hosti