modely TO+FOTO

vše co se týká modelařiny na téma opevnění. Nabídky nových modelů, postřehy ze stavby, diorámata aj.

Moderátor: Tulda

Uživatelský avatar
V.Vácha
Příspěvky: 1707
Registrován: 29.srp 2004 12:05
Jméno a příjmení: Vladek Vácha
Objekt: K-S 25
Bydliště: Česká Třebová
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod V.Vácha » 18.zář 2005 10:48

Latest post of the previous page:

Spencer píše:To je dobrý,ale jak odlít střílny a zvony?
Zde je pro inspiraci odkaz na info o modelu s funkčními prvky jako zasouvání vrat,osvětlení atd... http://marek.mhbh.net/modely.htm
Uživatelský avatar
Návštěvník

Příspěvekod Návštěvník » 18.zář 2005 14:34

Lepší model TO jsem neviděl!
Uživatelský avatar
Návštěvník

Příspěvekod Návštěvník » 26.zář 2005 15:12

Omylem jsem narazil na model R-S 80,který je dost podobný těm co tu byly přet tím,takže sem ten model dám(ja tam napsáno že je volně šiřitelný).
Přílohy
tvrz haniÄŤka1.bmp
Uživatelský avatar
(ossack
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 4196
Registrován: 12.zář 2003 15:44
Jméno a příjmení: Honza Nízký
Objekt: R-S 72
Bydliště: Praha
Poděkoval: 63 krát
Bylo poděkováno: 48 krát
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod (ossack » 26.zář 2005 15:29

Spencer píše:Omylem jsem narazil na model R-S 80,který je dost podobný těm co tu byly přet tím,takže sem ten model dám(ja tam napsáno že je volně šiřitelný).
No tak to je slušná hydro-zrůda...
Chudák Potůček.

Holt Richard Vyškovský je jen jeden.

(oss
Naposledy upravil(a) (ossack dne 26.zář 2005 15:33, celkem upraveno 1 x.
Uživatelský avatar
Návštěvník

Příspěvekod Návštěvník » 26.zář 2005 15:31

Taky si myslim že by to mohlo být udělaný mnohem kvalitněji.
Uživatelský avatar
V.Vácha
Příspěvky: 1707
Registrován: 29.srp 2004 12:05
Jméno a příjmení: Vladek Vácha
Objekt: K-S 25
Bydliště: Česká Třebová
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod V.Vácha » 26.zář 2005 17:33

Spencer píše:Taky si myslim že by to mohlo být udělaný mnohem kvalitněji.
Ani ne tak kvalitněji,jako úplně jinak.I když dětem to snad stačí......
Uživatelský avatar
Návštěvník

Příspěvekod Návštěvník » 26.zář 2005 17:39

Tím jinak asi myslíte tohle:pudorys je jiný než má být,střílny na špatných místech a někdy špatný počet střílen na zvonech.
Uživatelský avatar
Návštěvník

Příspěvekod Návštěvník » 26.zář 2005 17:45

Ale proč je dával na jiný web(dal bych sem odkaz ale nemužu ho znovu najít) ktery se týka uplně něčeho jineho než opevnění a bunkru?a smazal je od sud?
Uživatelský avatar
V.Vácha
Příspěvky: 1707
Registrován: 29.srp 2004 12:05
Jméno a příjmení: Vladek Vácha
Objekt: K-S 25
Bydliště: Česká Třebová
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod V.Vácha » 26.zář 2005 17:50

Spencer píše:Tím jinak asi myslíte tohle:pudorys je jiný než má být,střílny na špatných místech a někdy špatný počet střílen na zvonech.
Za "papírový"standart se dá považovat R-S 74 z ABC.Každý jiný objekt se takhle dá udělat.Kašlete na modely,opravdový jsou lepší :wink:
Uživatelský avatar
Návštěvník

Příspěvekod Návštěvník » 26.zář 2005 17:53

Tak v tomhle mate pravdu!
Uživatelský avatar
Návštěvník

Příspěvekod Návštěvník » 27.zář 2005 13:46

No,je vidět že se moje modýlky nakonec vráti!!!podle vás je to hnus co výtvářim ale je to jedno,že?Odpovím na otázku několika uživatelu(proč jsem je smazal+některé přizpěvky):odpověd je jednoducha:urazyli jste mě!!!!!!!
Uživatelský avatar
Návštěvník

Příspěvekod Návštěvník » 27.zář 2005 13:52

Nevím sice kdo vás urazil ale já si nemyslim že by vás někdo jen tak urážel,všichni jsou tady slušní lidé!
Uživatelský avatar
(ossack
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 4196
Registrován: 12.zář 2003 15:44
Jméno a příjmení: Honza Nízký
Objekt: R-S 72
Bydliště: Praha
Poděkoval: 63 krát
Bylo poděkováno: 48 krát
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod (ossack » 27.zář 2005 13:55

neobusch píše:No,je vidět že se moje modýlky nakonec vráti!!!podle vás je to hnus co výtvářim ale je to jedno,že?Odpovím na otázku několika uživatelu(proč jsem je smazal+některé přizpěvky):odpověd je jednoducha:urazyli jste mě!!!!!!!

Pánové... mám velmi intenzivní pocit, možná i jistotu že vy dva (Neo + Spencer) jste vlastně jeden. Navíc nezávisle na sobě jste tu napsali naprosto totožnou věc.
Proč to tak je netuším :) Ale trochu mě uniká smysl téhle hry.
Uživatelský avatar
Návštěvník

Příspěvekod Návštěvník » 27.zář 2005 13:58

Cože???vubec nerozumím,jakou totožní věc?z čeho to soudite.
Uživatelský avatar
V.Vácha
Příspěvky: 1707
Registrován: 29.srp 2004 12:05
Jméno a příjmení: Vladek Vácha
Objekt: K-S 25
Bydliště: Česká Třebová
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod V.Vácha » 27.zář 2005 14:54

neobusch píše:No,je vidět že se moje modýlky nakonec vráti!!!podle vás je to hnus co výtvářim ale je to jedno,že?Odpovím na otázku několika uživatelu(proč jsem je smazal+některé přizpěvky):odpověd je jednoducha:urazyli jste mě!!!!!!!
Neřekl bych hnus.Ale u modelářství platí,že určitý věk požaduje jinou kvalitu.Vy se teď spokojíte s tímhle provedení.A za X let budete mít zas jiné nároky a modely budete dělat propracovanější.Člověk se vyvíjí a s ním i jeho nároky.Budete mít jiné možnosti.Např.ve 13 člověk nemá tušení jak by udělal model střílny.A ve třiceti si ji prostě doma odlije z kovu nebo dentaktrylu.Dnes stavíte modely od SAMKA a za dalších pár let si je budete dělat z polystyrénu,sádry atd.....v HI-TECH provedení.Takže "uražení" není zcela na místě.Nemůžete počítat s tím,že se Váš výtvor bude líbit každému.Nevím kolik Vám je,ale dám sem alespoň fotku z mobilu modelu,který jsem stavěl jako mladej když mě bylo 13roků.Jedná se o B-24J Liberator a celý model je vytvořen z papíru.Kostra trupu je z krabice od bot a proužků papíru a nakonec polepen papírem v podobě potahových plechů,takže to vypadá jako,že z těch plechů ten trup je.Křídlo je ze školního atlasu!Možná někdo pamatuje takovej s těma silnýma deskama (padly i učebnice :) )a zase jen z kancelářského a novinového papíru.Vše pěkně prolakováno a nastříkáno a zde je výsledek.A je to práce 13-15 letého kluka.Stále se návštěvy doma podivují nad tím,že vypadá jak plastový ze stavebnice.Jen horní část přední stř.věže a horní je použit z plast.modelu MB200,který se prodávala za drahých 20kč.Modely MiGů stály tuším 5-8kč
Přílohy
Obrázek(4).jpg.jpg
Obrázek(9).jpg.jpg
Obrázek(10).jpg.jpg
Obrázek(12).jpg.jpg
Ještě přidávám věčně nedodělaný model K-S 22 z dob střední školy.Zvon soustružen ze dřeva,věž je ze dvou dílů z duralu.Ostatní polystyrén a sádra.
Obrázek(5).jpg.jpg
Naposledy upravil(a) V.Vácha dne 27.zář 2005 16:16, celkem upraveno 4 x.
Uživatelský avatar
Návštěvník

Příspěvekod Návštěvník » 27.zář 2005 14:57

Pane Vácho,proč si (ossack myslí že jsem neobusch?

Zpět na „Modely opevnění (novinky, rady, otázky aj.)“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 12 hostů