Modely z mé sbírky

vše co se týká modelařiny na téma opevnění. Nabídky nových modelů, postřehy ze stavby, diorámata aj.

Moderátor: Tulda

Uživatelský avatar
Mníšek 288/D1
Příspěvky: 79
Registrován: 19.pro 2010 10:58
Jméno a příjmení: Petr Vysloužil
Objekt: N-S 93b

Re: Modely z mé sbírky

Příspěvekod Mníšek 288/D1 » 20.dub 2014 20:37

Latest post of the previous page:

Zdravím,
posílám pár obrázků ze stavby modelu vz. 36 C. V modelu jsou 3 typy kulometů, což by v reálu asi nebylo. Model slouží spíše k tomu, aby se u něj nechalo výprávět, ukazovat a vysvětlovat. Pokud si to chcete někdo vyzkoušet, připravte si přibližně 1 500 korun na materiál a zabere Vám to něco více jak 200 hodin práce. Vše je prvovýroba, jen tráva a stromy jsou kupované.
Přílohy
016.JPG
006.JPG
214.JPG
010.JPG
008.JPG
006.JPG
Uživatelský avatar
Tony eM
Příspěvky: 38
Registrován: 08.kvě 2015 14:39
Jméno a příjmení: Antonín Mařák
Poděkoval: 3 krát

Příspěvekod Tony eM » 09.kvě 2015 08:31

Mníšek 288/D1 píše:Zdravím,
posílám pár obrázků ze stavby modelu vz. 36 C. V modelu jsou 3 typy kulometů, což by v reálu asi nebylo. Model slouží spíše k tomu, aby se u něj nechalo výprávět, ukazovat a vysvětlovat. Pokud si to chcete někdo vyzkoušet, připravte si přibližně 1 500 korun na materiál a zabere Vám to něco více jak 200 hodin práce. Vše je prvovýroba, jen tráva a stromy jsou kupované.

Klobouk dolů, je to paráda! Samozřejmě nejen tento, ale i ty ostatní. PDT_Armataz_01_37
Já bych na to neměl, maximálně oplácat sádrový odlitek. Jako ten, co mám jako avatar. A navíc, úplně mimo historické prameny. Dělal jsem to pro vnuka, když "válčíme".

Zpět na „Modely opevnění (novinky, rady, otázky aj.)“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 5 hostů