Databáze stavebních a dodavatelských firem

Vše co se týká serverů Opevneni.cz ...

Moderátor: BLooDiK

Měla by být do Elektronické databáze TO doplněna i poddatabáze stavebních a dodavatelských firem?

Rozhodně ano a rád do ní přispěju svým douškem.
10
32%
Ano, ale bohužel do ní nemám čím přispět.
20
65%
Ne, je to zbytečné a nezajímá mě to.
1
3%
 
Celkem hlasů: 31
Optik
Příspěvky: 3264
Registrován: 01.lis 2004 17:58
Jméno a příjmení: Miroslav Srb
Bydliště: Tatobity
Poděkoval: 13 krát
Bylo poděkováno: 2 krát

Příspěvekod Optik » 04.lis 2006 10:15

Latest post of the previous page:

hraničář píše:pominu-li že jsi spadl z jahody na znak přímo do mámobitskej závěje a že as nevíš co po večerech dělat nemohu než nesouhlasit s Tvou představou...

Máme-li zde smysluplně diskutovat pak nemohu než se nad Tebou smilovat. Je možné, že bych prošátral pár několik skromných výpisů ze škodovy továrny, neb to bylo pro mne svého času zajímavé a přispěl Ti i ostatním. Předpokládám že bych našel info k L1 a F3, něco málo ke zvonům, více mne toho z hlavy nenapadá.

Ovšem jak uvedeno výše, dle mého soudu by bylo vhodné omezit počet "prohlížečů" a "stahovačů", že ano. A jsme zpět u "problematických" názorů PDT_Armataz_01_20


Ty a smysluplná diskuse...no to jsem opravdu z té jahody spadnul...ale učinil jsem tak rád...v tvém případě... PDT_Armataz_01_12
Jo, obávám se, že omezení nebude od věci... Ovšem zatím pouze debatíme a výsledek nelze ještě předvídat... PDT_Armataz_01_06
Uživatelský avatar
hraničář
Příspěvky: 1652
Registrován: 08.zář 2004 17:46
Jméno a příjmení: Martin Říha
Bydliště: všudezdejší
Poděkoval: 4 krát
Bylo poděkováno: 19 krát
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod hraničář » 04.lis 2006 19:19

co se mne týče představoval bych si, hovoříme-li o betonu, rozdělení zakázek dle ročníků a následně tak aby bylo možno vyhledat zakázky dle firmy (t. d. dodávky), MNO (resp. ŘOP, ŽSV ap.) a data. T.j. v prvotní formě vcelku jednoduché tabulky, kde by se našinec odkazem dostal k jednotlivým podrobnostem objednávky resp. dodávky...
Uživatelský avatar
sipka
Příspěvky: 809
Registrován: 23.zář 2003 17:45
Jméno a příjmení: Josef Aksenov
Bydliště: Praha
Poděkoval: 1 krát

Příspěvekod sipka » 09.lis 2006 14:25

Optik píše:Tak to zatím stále vypadá na "pouhých" sedm statečných... škoda! PDT_Armataz_01_06

Mohl bych být alespoň polostatatečný. PDT_Armataz_01_04 Mám jisté vazby na ABB s.r.o., dříve Elektro - Praga a ještě dříve Kramer a Löbl. Možná že by se něco podařilo v jejich archivu vyhrabat.

Zpět na „Elektronická Databáze čs. Těžkého Opevnění z let 1935-1938“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 67 hostů