Čeština ve foru, aneb prznění jazyka mateřského...

Pravidla diskusního fóra. Čtěte před použitím !!!
Pravidla fóra
:arrow: vše co zde píšete je Vaší vizitkou a to obsahem počínaje a češtinou konče
:arrow: diskuse je od slova diskutovat, ne od slova bezdůvodně napadat a očerňovat
:arrow: smiřte se s tím, že jsou objekty u kterých je třeba dodržovat jejich statut vojenského objektu, a to se všemi důsledky
:arrow: vkládáte-li obrázek, přidejte i jeho původ
:arrow: odpovídáte-li na přímo předchozí příspěvek nepoužívejte citace
:arrow: nelinkujte soubory z jiných webů, používejte funkci Připojit soubor
:arrow: použijete-li obrázek z tohoto fóra kdekoliv jinde, respektujte copyright
:arrow: v diskusi dodržujte dané téma
:arrow: před založením nového tématu se ujistěte, zda již podobné neexistuje

V případě problémů (s úřady apod.) za fórum odpovídají hlavně jeho správci, kteří si tímto vyhrazují právo vyžadovat
dodržování výše uvedených pravidel ať už cestou smazání nevhodných příspěvků, či přímo zamezením přístupu uživatelům,
kteří výše uvedené nehodlají respektovat.
Uživatelský avatar
(ossack
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 4172
Registrován: 12.zář 2003 15:44
Jméno a příjmení: Honza Nízký
Objekt: R-S 72
Bydliště: Praha
Poděkoval: 63 krát
Bylo poděkováno: 48 krát
Kontaktovat uživatele:

Čeština ve foru, aneb prznění jazyka mateřského...

Příspěvekod (ossack » 18.úno 2007 13:30

Už jsem zde shlédl až příliš do nebe volajících hrubek a stěží uvěřitelných zmršenin našeho mateřského jazyka od některých přispěvatelů. Jelikož mám češtinu více než rád, rozhodl jsem se k ráznému kroku. Pakliže tu i nadále budu vídat takové zrůdnosti, budu je nemilosrdně mazat.
Příspěvky jsou sice obrazem svých autorů, ale těm je to zjevně jedno. Tak mě za forum to už jedno není.

Nemyslím si, že by to byla cenzura, kdyby tu zas někdo chtěl vykřikovat, je to jen o tom, že když něco píšu, tak nad tím přemýšlím a snažím se tím skutečně něco říct.

Chápu, že se občas někdo utne neb nikdo není dokonalý, takže vysloveně masakrovat to tu nebudu, ale jen upozorňuji... Nechci si hrát na školu, ale taky tu nechci číst ty zrůdnosti co se tu občas objevují.

Děkuji za pochopení.

Zpět na „Oznámení administrátora“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 host