Je nám 10 ...

Pravidla diskusního fóra. Čtěte před použitím !!!
Pravidla fóra
:arrow: vše co zde píšete je Vaší vizitkou a to obsahem počínaje a češtinou konče
:arrow: diskuse je od slova diskutovat, ne od slova bezdůvodně napadat a očerňovat
:arrow: smiřte se s tím, že jsou objekty u kterých je třeba dodržovat jejich statut vojenského objektu, a to se všemi důsledky
:arrow: vkládáte-li obrázek, přidejte i jeho původ
:arrow: odpovídáte-li na přímo předchozí příspěvek nepoužívejte citace
:arrow: nelinkujte soubory z jiných webů, používejte funkci Připojit soubor
:arrow: použijete-li obrázek z tohoto fóra kdekoliv jinde, respektujte copyright
:arrow: v diskusi dodržujte dané téma
:arrow: před založením nového tématu se ujistěte, zda již podobné neexistuje

V případě problémů (s úřady apod.) za fórum odpovídají hlavně jeho správci, kteří si tímto vyhrazují právo vyžadovat
dodržování výše uvedených pravidel ať už cestou smazání nevhodných příspěvků, či přímo zamezením přístupu uživatelům,
kteří výše uvedené nehodlají respektovat.
Uživatelský avatar
BLooDiK
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 857
Registrován: 11.zář 2003 14:54
Jméno a příjmení: Michal Hrdlička
Objekt: opevneni.cz
Bydliště: Praha
Poděkoval: 16 krát
Bylo poděkováno: 11 krát
Kontaktovat uživatele:

Je nám 10 ...

Příspěvekod BLooDiK » 30.srp 2012 13:47

Právě v těchto dnech se dožíváme neuvěřitelných 10 let existence portálu opevneni.cz. Gratulujeme k prvním kulatým narozeninám a děkujeme všem, kteří tomuto projektu přispěli. PDT_Armataz_01_37

Projekt, který byl původně zamýšlen pouze jako dočasný a pro osobní potřebu, prokázal neuvěřitelnou životaschopnost a během těch 10 let se rozrostl do námi tehdy netušených rozměrů.

Pro připomenutí:

2002
Databáze čs. opevnění (beton.kpcp.cz, opevneni.cz)

2003
R-S 72 (r72.opevneni.cz)
Diskusní fórum o čs. opevnění (forum.opevneni.cz)

2004
Technické památky ČR (pamatky.opevneni.cz)
Databáze čs. opevnění v2.0 (opevneni.cz)
3D opevnění (3d.opevneni.cz)

2005
Mapy (mapy.opevneni.cz)

2006
Databáze čs. opevnění v3.0 (opevneni.cz)

2007
Garmin POI (radary.opevneni.cz)

2009
Technické památky ČR v3.0 (technickepamatky.cz)

2010
Warbirds.cz (warbirds.cz)

201?

Projekt, který vzal spoustu času, energie a peněz, ale který naopak dal mnoho nových informací, známých a kamarádů.

Projekt, jehož tempo se s postupem času zpomaluje, což je dáno věkem (autorů), volným časem, a v poslední době hlavně řešením problémů s opevněním (bohužel) souvisejících, spíše než prací na vylepšeních projektu jako takového.

A za sebe ?
Za dobu, co děláme opevneni.cz jsem poznal spoustu skvělých lidí, dokonce našel nové kamarády (což je v dnešní době vzácnost), stihnul jsem se rozvést, oženit, opět skoro rozvést a opět skoro oženit, postavil jsem 2x nový byt, přikoupil si dalšího prcka, změnil práci ... prostě, jako normálně ... jo a Cossacka jsem "neviděl" už více jak rok ...

A co bude dál ? Nevím ... mám rozpracované opevneni.cz ve verzi 3.5, součástí kterého by byla mnou kdysi vysněná (a ve spolupráci s ropiky.net dnes již hotová, jen nepublikovaná) kompletní interaktivní mapa opevnění, kterou jsme v testovací verzi představili již loni + některá vylepšení karet objektů, vyhledávání a spoustu dalšího, částečně dle Vašich návrhů ... ale nejsem si jistý, že tomu chci věnovat svůj volný čas a prostředky, když odezva je taková, jaká je ... ale předpokládám, ze se s tím ZASE nějak poperu.
A vůbec ... nechť mi dotyční laskavě políbí prdel ... PDT_Armataz_01_34

Pokud máte k tématu něco na srdci, tak pokračujte tady :arrow: viewtopic.php?f=23&t=3094 ... PDT_Armataz_01_29

Váš Admin

Zpět na „Oznámení administrátora“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 host