Celá jména v Profilech uživatelů -UPDATE-

Pravidla diskusního fóra. Čtěte před použitím !!!
Pravidla fóra
:arrow: vše co zde píšete je Vaší vizitkou a to obsahem počínaje a češtinou konče
:arrow: diskuse je od slova diskutovat, ne od slova bezdůvodně napadat a očerňovat
:arrow: smiřte se s tím, že jsou objekty u kterých je třeba dodržovat jejich statut vojenského objektu, a to se všemi důsledky
:arrow: vkládáte-li obrázek, přidejte i jeho původ
:arrow: odpovídáte-li na přímo předchozí příspěvek nepoužívejte citace
:arrow: nelinkujte soubory z jiných webů, používejte funkci Připojit soubor
:arrow: použijete-li obrázek z tohoto fóra kdekoliv jinde, respektujte copyright
:arrow: v diskusi dodržujte dané téma
:arrow: před založením nového tématu se ujistěte, zda již podobné neexistuje

V případě problémů (s úřady apod.) za fórum odpovídají hlavně jeho správci, kteří si tímto vyhrazují právo vyžadovat
dodržování výše uvedených pravidel ať už cestou smazání nevhodných příspěvků, či přímo zamezením přístupu uživatelům,
kteří výše uvedené nehodlají respektovat.
Uživatelský avatar
BLooDiK
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 857
Registrován: 11.zář 2003 14:54
Jméno a příjmení: Michal Hrdlička
Objekt: opevneni.cz
Bydliště: Praha
Poděkoval: 16 krát
Bylo poděkováno: 11 krát
Kontaktovat uživatele:

Celá jména v Profilech uživatelů -UPDATE-

Příspěvekod BLooDiK » 28.dub 2006 13:40

Předpokládám, že nikdo z Vás se určitě nestydí za své příspěvky, a že si za nimi stojí. Proto Vám jistě nebude dělat žádný problém si všichni (kteří to ještě nemáte) ve svých uživatelských profilech vyplnit kolonku Jméno a Příjmení.
Nepovinně pak ještě kolonku Bydliště, ale na té netrváme, ostatním však její vyplnění umožní lépe adresovat eventuelní dotazy či zprávy.

Nové žádosti o registraci resp. zpřístupnění fora budou akceptovány pouze v případě, bude li vyplněno jméno a příjmení uživatele. V opačném případě nebude takový uživatel aktivován.

Účty, které nesplňují požadované náležitosti, jsem deaktivoval.

Pokud jste své jméno nevyplnili proto, že jste zde již delší dobu nebyli, a chcete stav Vašeho účtu změnit, napište mi, rád Vám Vaše jméno do profilu doplním a účet opět aktivuji. Pokud svůj názor na "nepodepisování se" přehodnotíte, platí taktéž výše uvedené.

Váš admin
Naposledy upravil(a) BLooDiK dne 16.čer 2006 10:47, celkem upraveno 1 x.
Uživatelský avatar
BLooDiK
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 857
Registrován: 11.zář 2003 14:54
Jméno a příjmení: Michal Hrdlička
Objekt: opevneni.cz
Bydliště: Praha
Poděkoval: 16 krát
Bylo poděkováno: 11 krát
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod BLooDiK » 24.bře 2008 10:25

Dal jsem dohromady (tedy do funkčního stavu) dvě změny, co se týče Nastavení uživatele :
- přidal jsem do Profilu položku Jméno
- přidal jsem do profilu položku Objekt

Co to pro Vás znamená:
- u nových uživatelů (při registraci) je Jméno a příjmení již vyžadováno jako povinný údaj.
- stávající uživatelé nechť si, prosíme, vyplní v profilu položku Jméno svým celým jménem (nyní byste ho všichni měli mít v položce Zájmy, to je způsobeno konverzí ze staré verze fóra)
- máte možnost si vyplnit položku Objekt, pokud chcete dát najevo Vaši příslušnost k určitému objektu. (Případně toto oddělit od položky Bydliště, jak to někteří z Vás mají teď)
- obě tyto položky (Jméno, Objekt) jsou zobrazovány u každého Vašeho příspěvku (viz např. moje údaje u tohoto příspěvku)

Váš milovaný admin
Uživatelský avatar
(ossack
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 4172
Registrován: 12.zář 2003 15:44
Jméno a příjmení: Honza Nízký
Objekt: R-S 72
Bydliště: Praha
Poděkoval: 63 krát
Bylo poděkováno: 48 krát
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod (ossack » 18.bře 2009 10:29

Znovu a opět upozorňuji nově příchozí, že bez celého jména je Váš profil bezcenný a ztratili jste jeho vyplněním pouze čas.
Nevím jak už to mám napsat do onoho přihlašovacího formuláře.

Profily s neúplným jménem neaktivuji a rovnou mažu.
Uživatelský avatar
(ossack
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 4172
Registrován: 12.zář 2003 15:44
Jméno a příjmení: Honza Nízký
Objekt: R-S 72
Bydliště: Praha
Poděkoval: 63 krát
Bylo poděkováno: 48 krát
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod (ossack » 16.led 2010 20:39

... a opět a znovu a stále kvoká, stále kvoká... Už nevím, jak bych to do registračního formuláře napsal.
Pan "erich.com" z MO-S 11 tedy zůstane před branami fóra. Je to boj.

Zpět na „Oznámení administrátora“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 3 hosti