3D model K-S 14 - pro hru ARMA

3D modely objektů opevnění, databáze komponent

Moderátor: BLooDiK

Uživatelský avatar
hraničář
Příspěvky: 1651
Registrován: 08.zář 2004 17:46
Jméno a příjmení: Martin Říha
Bydliště: všudezdejší
Poděkoval: 4 krát
Bylo poděkováno: 19 krát
Kontaktovat uživatele:

Re: 3D model K-S 14 - pro hru ARMA

Příspěvekod hraničář » 14.čer 2016 07:09

Latest post of the previous page:

Otče, vzhledem k tomu že se na té celé věci také tak nějak podílím, nemusíš mít obavu, že by pro modelování "šestkového" úseku, zvláště pak Horky nebyl dostatek dobrých podkladů ;) Spíše jde o to, jak moc bude prakticky možné vše zvládnout přenést do reality s ohledem na herní možnosti. Ondra by jistě napsal nejlépe, jaké to vše má požadavky, maskování zvonů bude předpokládám jedna z těch obtížnějších věcí, ale rozhodně nebude jedinou. Pochopitelně by se to celé neobešlo ani bez pečlivé a z mého pohledu skvostně odvedené práce s podklady, kterou má na svědomí Honza Vyskočil. Abys měl trochu lepší představu, dovolím si přiložit jeden z mnoha Honzových modelů, které jsou součástí přípravy... o který ze srubů se jedná snad není nutné psát ;)
Přílohy
10 01.JPG
10 02.JPG
10 03.JPG
Branzik
Příspěvky: 64
Registrován: 30.srp 2010 12:05
Jméno a příjmení: Ondřej Branžovský
Bylo poděkováno: 1 krát

Příspěvekod Branzik » 14.čer 2016 13:24

Je to přesně tak, jak píše Hraničář. Bez podpodry ze strany právě Hraničáře a pro nás hlavně Honzy Vyskočila, by tento projekt nebylo možné realizovat.
Pravděpodobně by jsme udělali jen jeden objekt do "anonymní" mapy. Takhle může vznikat v rámci možností přesná rekonstrukce této oblasti.
Která nemusí sloužit jen pro hraní, ale i pro vizualizaci stavu v 38.

Také další nám už pomohli, nebo pomáhají PDT_Armataz_01_18 např. Zdenda Jenčík a jiní.

Věříme, že se práce bude líbit všem zájemcům o naše opevnění. PDT_Armataz_01_36
Branzik
Příspěvky: 64
Registrován: 30.srp 2010 12:05
Jméno a příjmení: Ondřej Branžovský
Bylo poděkováno: 1 krát

Příspěvekod Branzik » 19.čer 2016 19:14

Obrázek
Obrázek

Zasílám další screeny z testu modelů. Objekty nemají ještě textury, proto je dávám černobílé.
Objekt určitě nemusím specifikovat.
Uživatelský avatar
Tulda
Příspěvky: 1403
Registrován: 15.lis 2007 11:28
Jméno a příjmení: Otakar Jirků
Bydliště: HK
Poděkoval: 42 krát
Bylo poděkováno: 65 krát

Příspěvekod Tulda » 20.čer 2016 10:22

hraničář píše:Otče, vzhledem k tomu že se na té celé věci také tak nějak podílím, nemusíš mít obavu, že by pro modelování "šestkového" úseku, zvláště pak Horky nebyl dostatek dobrých podkladů ;)


Vím, že teda jako máte odborného poradce, ale máte obráceně úchyty na maskovací sítě. PDT_Armataz_01_01 Ale je to moc pěkný, opravdu se mi to líbí.
Branzik
Příspěvky: 64
Registrován: 30.srp 2010 12:05
Jméno a příjmení: Ondřej Branžovský
Bylo poděkováno: 1 krát

Příspěvekod Branzik » 20.čer 2016 16:23

Ty háky to je moje vina PDT_Armataz_01_09 , dal jsem tam první které jsem měl, napravím. Jsem moc rád že se líbí.
LipcaCZ
Příspěvky: 1
Registrován: 10.črc 2016 11:31
Jméno a příjmení: Libor Tělupil

Příspěvekod LipcaCZ » 12.črc 2016 22:32

Ahoj,
pokud by byl zájem, tak bych mohl poskytnout nějaké 3D skeny skutečných bunkrů. Momentálně sice nemám žádné z tohoto období, ale něco stejně plánuju udělat, tak proč je i nevyužít k něčemu dalšímu PDT_Armataz_01_01
Tady je ale aspoň ukázka jednoho bunkru z Brd:

Obrázek
Obrázek
Branzik
Příspěvky: 64
Registrován: 30.srp 2010 12:05
Jméno a příjmení: Ondřej Branžovský
Bylo poděkováno: 1 krát

Příspěvekod Branzik » 18.pro 2017 22:55

Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek

Díky Honzovi Vyskočilovi, jsme mohli rychle udělat tyto placeholdery, které by jsme postupně rádi nahrazovali hotovými modely. PDT_Armataz_01_36

Zpět na „3D modely“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 3 hosti