Nová verze fóra

Uživatelský avatar
Michal Prášil
Příspěvky: 755
Registrován: 03.kvě 2006 22:50
Jméno a příjmení: Michal Prášil
Bydliště: Praha
Poděkoval: 2 krát
Bylo poděkováno: 43 krát

Nová verze fóra

Příspěvekod Michal Prášil » 16.led 2017 00:22

Nešlo by to prosím upravit jako ve staré verzi, aby se neukazovaly nové příspěvky od poslední návštěvy, ale příspěvky za posledních XB dní (přičemž číslo XB bylo možno nastavit)?
Když se přihlásím a nestihnu přečíst vše nové, protože jdu dělat něco jiného, tak musím při novém přihlášení velmi složitě hledat, co jsem kde minul. A když vím, že před třemi týdny jsem něco někde četl, tak se to též hledá lépe.
Uživatelský avatar
(ossack
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 4188
Registrován: 12.zář 2003 15:44
Jméno a příjmení: Honza Nízký
Objekt: R-S 72
Bydliště: Praha
Poděkoval: 63 krát
Bylo poděkováno: 48 krát
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod (ossack » 17.led 2017 18:26

Michal Prášil píše:Nešlo by to prosím upravit jako ve staré verzi, aby se neukazovaly nové příspěvky od poslední návštěvy, ale příspěvky za posledních XB dní (přičemž číslo XB bylo možno nastavit)?
Když se přihlásím a nestihnu přečíst vše nové, protože jdu dělat něco jiného, tak musím při novém přihlášení velmi složitě hledat, co jsem kde minul. A když vím, že před třemi týdny jsem něco někde četl, tak se to též hledá lépe.

Tuhle možnost jsme prozatím v nastavení neobjevili, takže ne že bychom na to kašlali, ale prostě jsem možná slepý. Zatím jsem tedy zapl možnost sledování témat i když to asi není to co by sis zcela přál.
Uživatelský avatar
Michal Prášil
Příspěvky: 755
Registrován: 03.kvě 2006 22:50
Jméno a příjmení: Michal Prášil
Bydliště: Praha
Poděkoval: 2 krát
Bylo poděkováno: 43 krát

Příspěvekod Michal Prášil » 17.led 2017 22:52

I tak děkuji
Uživatelský avatar
BLooDiK
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 857
Registrován: 11.zář 2003 14:54
Jméno a příjmení: Michal Hrdlička
Objekt: opevneni.cz
Bydliště: Praha
Poděkoval: 16 krát
Bylo poděkováno: 11 krát
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod BLooDiK » 18.led 2017 09:35

Michal Prášil píše:Nešlo by to prosím upravit jako ve staré verzi, aby se neukazovaly nové příspěvky od poslední návštěvy, ale příspěvky za posledních XB dní (přičemž číslo XB bylo možno nastavit)?
Když se přihlásím a nestihnu přečíst vše nové, protože jdu dělat něco jiného, tak musím při novém přihlášení velmi složitě hledat, co jsem kde minul. A když vím, že před třemi týdny jsem něco někde četl, tak se to též hledá lépe.

Cau Michale ... Nove prispevky se tak, jak ted, chovaji jiz od zacatku fora pred 15 lety. To, o cem mluvis ty jsou Aktivni temata. Ty jsou tady take, jen v "rychlomenu" o kousek nize. Tam si muzes vybrat aktivni vlakna za poslednich x dni, stejne jako to bylo ve stare verzi fora. Nove prispevky jsou (a vzdy byly) skutecne jen prispevky od tve posledni navstevy fora.
M.
Uživatelský avatar
Michal Prášil
Příspěvky: 755
Registrován: 03.kvě 2006 22:50
Jméno a příjmení: Michal Prášil
Bydliště: Praha
Poděkoval: 2 krát
Bylo poděkováno: 43 krát

Příspěvekod Michal Prášil » 28.led 2017 22:44

Jo, už jsem to konečně objevil. Bezva, moc děkuji.

Zpět na „Problém ?“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 17 hostů